Schneider Electric Q2150MRBE 150 Amps 240 Volts Enclosed Circuit Breaker NEMA 3R
In stock - 19 items available
SKU: Q2150MRBE UPC: 785901695363
  • Visa
Brand Schneider Electric
Model Number Q2150MRBE
UPC Number 785901695363
Type Enclosed Circuit Breaker
Amperage Rating 150 A
Voltage Rating 240 V
Breaker Compatibility PowerPact Q
Enclosure Rating NEMA 3R (Outdoor)
Dimensions (H × W × D) 23.4 × 7.6 × 4.8 in