Schneider Electric Q2200MRBE 200 Amps 240 Volts 2-Pole Main Breaker Enclosure NEMA 3R
In stock - 24 items available
SKU: Q2200MRBE UPC: 785901695660
  • Visa
Brand Schneider Electric
Model Number Q2200MRBE
UPC Number 785901695660
Product Type Enclosed Circuit Breaker
Current Rating 200 A
Voltage Rating 240 V
Number of Poles 2
Breaker Included QDL22200
Enclosure Rating NEMA 3R Outdoor
Height 23.4 in (594 mm)
Width 7.6 in (194 mm)
Depth 4.8 in (121 mm)